Dystrybucja perfum

To oferta skierowana do właścicieli salonów kosmetyczno-fryzjerskich, sklepów odzieżowych, drogerii, kwiaciarni, itp.: dołączenie do sieci dystrybucji perfum firmy KLEO.

W nowatorskiej metodzie systemu dystrybucji perfum, postanowiliśmy wziąć na siebie całość kosztów związanych z uruchomieniem sprzedaży w danym punkcie sieci.
Także, aby rozpocząć sprzedaż naszych produktów nie trzeba nic inwestować. Wszystko czego wymagamy od naszych partnerów to prowadzenie w/w działalności gospodarczej oraz wygospodarowanie jednego metra kwadratowego powierzchni handlowej na nasz towar.

Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz doskonale zorganizowane kanały dystrybucji i reklamy (zasadniczą atrakcją jest to, że kontrahent u którego uruchomimy punkt handlowy nie zainwestuje ani złotówki, by generować niemałe zyski). Nasz kontrahent rozpoczynający współpracę otrzymuje od nas na zasadach komisu komplet sprzedażowy wód perfumowanych, w skład którego wchodzą: - stojak ekspozycyjny z amforami,
- wody perfumowane po 200 ml każdego rodzaju (razem 44 zapachy),
- buteleczki z atomizerami do sprzedaży detalicznej w ilości 70 sztuk,
- stojak na próbki zapachów wraz z testerami,
- pipetę z pompka mechaniczna do napełniania buteleczek woda perfumowana,
- naklejki na buteleczki z numeracją perfum,
- materiały reklamowe.

Dzięki takiemu rozwiązaniu nasz kontrahent nie ponosi kosztów związanych z zakupem wyposażenia i towaru. Natomiast generuje zyski z marży od sprzedanych perfum. Marża ta wynosi od 110% do 225% i określa ją nasz kontrahent w zależności od lokalnego zainteresowania. Taka marża przy zaledwie kilku klientach dziennie już daje zysk rzędu około 1000zł (brutto) miesięcznie. Następnie raz w miesiącu perfumy na stojaku są uzupełniane do stanów początkowych, a na to co zostało sprzedane, wystawiana jest faktura VAT.

Firmy zainteresowane współpracą, proszone są o kontakt.


stojak
Fot. Stojak ekspozycyjny z amforami.

Indywidualne zlecenia

Firma KLEO posiada również doświadczenie (zarówno w Polsce jak i za granicą) przy realizacji indywidualnych zleceń dotyczących produkcji perfum konfekcjonowanych. Firmy zainteresowane wyprodukowaniem perfum pod indywidualne zamówienia, proszone są o kontakt.

perfumy
Fot. Seria perfum wyprodukowanych na Litwę.